الکساندر جورجینیا و برایان تریسی
معرفی الکساندر جورجینیا اینکلمان

نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

الکساندر جورجینیا اینکلمان، متولد ۱۹۶۹ از مادری ایرانی، در فرانکفورت بزرگ شده و زندگی می کند. او با جامعه شناس و مؤلف مشهور، دکتر کلادیا اینکلمان ازدواج کرده و از او صاحب دو فرزند دوقلو است.

الکساندر جورجینیا اینکلمان رئیس هیأت مدیره مشاوران اقتصادی و سیاسی EGP است که در فرانکفورت، واشنگتن، تهران، شانگهای و مسکو دفتر دارد.

او رئیس کارگروه ایران در حزب CDU آلمان است که در حال حاضر با رهبری آنگلا مرکل حزب حاکم در آلمان است. همچنین دبیر کارگروه ایران در شورای اقتصاد آلمان با ۱۱۵۰۰ عضو است.

الکساندر جورجینیا-اینکلمان وظیفه خود می داند که سیستم موفقیت اینکلمان را به مدیران شرکت ها آموزش دهد چرا که به عقیده او، دنیایی در صلح و آرامش به انسان های موفق نیاز دارد.

او در ۳۰ سال گذشته در مؤسسه دکتر اینکلمان به همراه نیکولاس اینکلمان، و دکتر کلادیا اینکلمان، به بیش از ۱.۵ میلیون آلمانی آموزش داده است. «اصول اینکلمان» به عنوان یک فلسفه کاری در بسیاری از شرکت ها مانند زیمنس، بی ام دبلیو، سپ (SAP)، لوفتانزا، لینده، بی آ اس اف، آلیانس، دویچه بانک، فرزنیوس و دیگران جا افتاده است.

«فلسفه اینکلمان» که توسط الکساندر جورجینیا اینکلمان توسعه داده می شود، ضامن موفقیت شرکت ها در آلمان است.

نخست وزیر ایالت هسن در سال ۲۰۱۷ به او نشان جورج-آگوست-زین اعطا نمود که بالاترین نشان برای خدمات بشری و تقریب اقوام محسوب می شود.